Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 159 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]
27. Podkarpackie Konkurs Poezji Religijnej
Dodano: 2017-12-05 » Na górę

Uczniowie ZST w Strzyżowie brali udział w rejonowych eliminacjach 27. Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej, które odbyły się 30 listopada 2017 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Do eliminacji zgłosiło się 46 wykonawców w kategorii recytacji, monodramu i poezji śpiewanej. Naszą szkołę w kategorii recytacji

reprezentowała Joanna Łysko z kl. II TEA przygotowana przez panią Ewę Worek i Kamil Sokołowski z kl. I w. przygotowany przez panią Katarzynę Szady- Sagan.

W kategorii poezji śpiewanej reprezentowali nas uczniowie przygotowani przez panią Katarzynę Szady-Sagan: Michał Michnal z kl. Iw, Elżbieta Konsur z kl. I THF, Wiktoria Sagan z kl. II TEA, Marzena Kołodziejczyk z kl. III THF i Dominika Filip z kl. III w. Uczniowie przygotowali autorską muzykę do wierszy znanych poetów: Jerzego Lieberta, Michaiła Lermontowa, Kazimierza Wierzyńskiego i Karola Wojtyły. Akompaniował wykonawcom uczeń kl. I TEI Rafał Jaworek.

Gratulujemy uczniom i opiekunom udanego występu.

Żródło

zdjęć: Eliminacje strefowe - fot. R. Cichowski

Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne
Dodano: 2017-12-05 » Na górę

Uczniowie ZST w Strzyżowie brali udział w konkursie "Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne", który odbył się 2 grudnia w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie. Uczniowie przygotowali pod kierunkiem pani Katarzyny Szady-Sagan po dwa utwory we własnych aranżacjach.

Gratulujemy Wiktorii Sagan z kl. II TEA, Michałowi Michałowi z kl. I w i Julii Patruś z kl. I THF wyboru bardzo ambitnego repertuaru i zmierzenia się z przedstawicielami Domów Kultury z Mielca, Krosna, Rzeszowa, Leżajska i Strzyżowa.

Absolwent ZST w Strzyżowie, Bartłomiej Matłosz otrzymał wyróżnienie za zaprezentowanie dwóch autorskich utworów.

Gratulujemy Bartkowi sukcesu!

OLIMPIADA STATYSTYCZNA
Dodano: 2017-12-02 » Na górę

W dniu 1 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się zawody szkolne Olimpiady Statystycznej. Do rywalizacji przystąpiło 18 uczniów klas: 2 THL, 2 TEA, 3 TEP, 3 THF oraz 4 THE. Zawody I stopnia polegały na rozwiązaniu w trybie on-line testu złożonego z pytań i zadań przygotowanych przez Komitet Programowy Olimpiady. Po weryfikacji prac i obliczeniu liczby punktów zdobytych przez uczestników Komitet Główny OS przekazał Komisjom Szkolnym wyniki zawodów I stopnia. Zgodnie z Regulaminem Olimpiady do zawodów okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Franciszek Moskal, kl. 4 THE; 37,4 czyli 74,8 % możliwych do uzyskania punktów;
  2. Krystian Zamorski, kl. 4 THE; 35,9 czyli 71,8  % możliwych do uzyskania punktów;
  3. Martyna Wójcik, kl. 4 THE; 35,5 czyli 71,0  % możliwych do uzyskania punktów.

Wysokie wyniki  (powyżej 50 %) osiągnęli również (w kolejności od najwyższego wyniku):

Patrycja Łyszczarz, kl. 4 THE;

Anna Dętkoś, kl. 2 THL;

Monika Świszcz, kl. 3 TEP;

Iwona Szlachta, kl. 3 TEP;

Łukasz Markowski, kl. 4 THE;

Wiktoria Zima, kl. 2 TEA;

Paulina Jaskółka, kl. 3 TEP;

Joanna Szczepan, kl. 4 THE;

Agnieszka Piątek, kl. 4 THE;

Zainteresowani uczniowie mogą sprawdzić swoje wyniki i swoje odpowiedzi w teście po zalogowaniu się na stronę Olimpiady.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom zawodów szkolnych, którym życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiachSmile

Dodał: Elżbieta Niewolska
Licealiada
Dodano: 2017-11-20 » Na górę

Wygrana Licealiada w piłce ręcznej chłopców!

Piątek 16 listopada br. zakończył się sukcesem sportowym dla męskiej drużyny szczypiornistów naszej szkoły!
Zawody rozpoczęły się o godz.18.30 na hali sportowej MZS w Strzyżowie. Drużyna w składzie: Jakub Drogoń, Szymon Obacz, Michał Mroczka, Patryk Furtek, Piotr Król, Łukasz Kokoszka, Maciej Wójcik, Adrian Furtek - cały czas prowadziła z drużyną LO Strzyżów. Zacięta pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:4, a cały mecz wynikiem16:12!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun: Katarzyna Hałas.

Wyniki międzynarodowego konkursu informatycznego
Dodano: 2017-11-20 » Na górę

bobr

Wyniki międzynarodowego konkursu informatycznego "BÓBR":

- Krzysztof Żebracki kl 3TI- 58,75 pkt.

- Piotr Tomasik kl 3TI- 67,5 pkt.

- Krzysztof Mijal kl 3TI- 68,75 pkt.

- Mateusz Sołtys kl 3TI- 62,5 pkt.

- Jakub Włodyka kl 3TI- 58,75 pkt.

- Krzysztof Bigos kl 4TI- 81,0 pkt.

Dominik Cierpiał kl 2TI- 73,0 pkt.

- Kinga Sułkowska kl 2TI- 77,5 pkt.

- Patryk Szela kl 4TI- 76,25 pkt.

- Eryk Delikat kl 2TI- 56,75 pkt.

Do zdobycia było maksymalnie 120pkt. Za błędne odpowiedzi były przyznawane punkty ujemne.

Gratulujemy uczniom dobrego wyniku!!!

Opiekun: mgr inż. P. Bryda

Dodał: Przemysław Bryda
Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 159 )