Konkursy od 1 do 5 ( wszystkich: 199 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]   [ 35 ]   [ 36 ]   [ 37 ]   [ 38 ]   [ 39 ]   [ 40 ]
Konkurs Weltsprachen Abitur
Dodano: 2017-12-07     » Na górę

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w zimowej edycji konkursu Weltsprachen Abitur (05-08.01.2018r.)

Konkurs jest testem obejmującym 20 ciekawie skonstruowanych pytań badających umiejętności ucznia w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, czytania ze zrozumieniem, komunikacji oraz gramatyki.

Udział w konkursie jest odpłatny (9zł). Każdy uczestnik konkursu otrzyma imienny dyplom uczestnictwa oraz zestaw trzech zakładek edukacyjnych.

Zgłoszenia do konkursu do dnia 15 grudnia 2017 r. u nauczycieli języka niemieckiego.

Dodał: Elżbieta Tomkowicz
OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Dodano: 2017-12-05     » Na górę

OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

7 grudnia 2017 r. odbędą się eliminacje szkolne Olimpiady Przedsiębiorczości. Eliminacje szkolne trwają 60 minut, rozpoczynają się o godz. 9.00.

Uczniowie biorący udział w Olimpiadzie przychodzą na godzinę 8.50 do sali B6.

Eliminacje szkolne polegają na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 50 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności. Zakres tematyczny eliminacji szkolnych odpowiada znajomości zagadnień z podstawy programowej przedmiotu podstawy przedsiębiorczości.

Komisja Szkolna ma prawo zdyskwalifikować zawodnika na skutek stwierdzenia niesamodzielności odpowiedzi lub niespełnienia warunków formalnych.

Do zawodów mogą przystąpić jedynie osoby, które mają przy sobie ważny dokument tożsamości (legitymację szkolną, dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość).

Zakazane jest posiadanie i używanie podczas eliminacji szkolnych jakichkolwiek pomocy (kalkulatora, urządzeń z wbudowaną pamięcią, urządzeń z dostępem do Internetu, tablic matematycznych, włączonego telefonu, słowników, podręczników i innych pomocy).

Zawodnicy rozwiązują zadania testowe długopisem lub piórem.

Dodał: Szkolna Agencja Kreatywna
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta PLUS”
Dodano: 2017-11-27     » Na górę

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta PLUS”

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE serdecznie zaprasza uczniów do wzięcia udziału
w organizowanej V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego "Geo-Planeta PLUS", w którym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mogą sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę
z zakresu geografii Polski.

W roku szkolnym 2017/2018 uczestnicy mogą wziąć udział w teście konkursowym na temat:
Geografia Polski - „Góry Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety”. Wszystkie pytania testowe związane będą tylko i wyłącznie z powyższym tematem. Tematyka Konkursu nie wykracza poza program nauczania, a skala trudności pytań pozwala na wzięcie udziału w Konkursie jak największej ilości młodzieży. Konkurs nie będzie obejmował pracy z mapą.

Test konkursowy będzie składał się z 25 pytań (1 punkt za poprawną odpowiedź), rozwiązywanych metodą jednokrotnego wyboru, opracowany jest zgodnie z programem nauczania oraz zawiera jedno pytanie otwarte (druga strona karty odpowiedzi w formacie A5 – od 0 do 8 punktów).

Zgłoszenia do dnia 13 grudnia 2017 r.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy
o zgłaszanie się do dnia 12 grudnia 2017 do Pani Krystyny Moskal.

Konkurs jest konkursem samo finansującym, tzn. uzyskane środki przeznaczone są wyłącznie na nagrody i  techniczną obsługę Konkursu. Prawo uczestnictwa w Konkursie mają uczniowie, za których dokonana zostanie wpłata w wysokości 9,00zł. od osoby.

Konkurs w formie testu zostanie przeprowadzony w dniu 14 marca 2018 r. (czas: 45 minut + 15 minut organizacyjnych).

Uczniowie rozwiązują test w szkole pod nadzorem nauczyciela prowadzącego Konkurs.

Elementem Konkursu jest prawidłowe wypełnienie przez uczestników kart odpowiedzi.

Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 15 maja 2018 r.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej

Mam nadzieję, że w tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie chętnych uczniów :)

Dodał: Krystyna Moskal
Ogólnopolski konkurs fizyczny Eureka
Dodano: 2017-11-20     » Na górę

Wszyscy uczniowie chętni do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym "Eureka" proszeni są o zgłoszenie się pod pokój nauczycielski o godzinie 10.25 w dniu 23.11.2017r. Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Mariusz Domaradzki. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://eureka.suwikr.pl/eureka/.

Dodał: M. Domaradzki
BÓBR- międzynarodowy konkurs informatyczny
Dodano: 2017-11-07     » Na górę

bobr