Konkursy od 1 do 5 ( wszystkich: 213 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]   [ 35 ]   [ 36 ]   [ 37 ]   [ 38 ]   [ 39 ]   [ 40 ]   [ 41 ]   [ 42 ]   [ 43 ]
Rachunkowość w pigułce
Dodano: 2018-04-17     » Na górę

W piątek, 6 kwietnia 2018 r. uczennice klasy 3 TEP w zawodzie Technik Ekonomista: Aneta Gazda, Iwona Szlachta i Monika Świszcz, wzięły udział w I Podkarpackim Turnieju Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce” organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki w Rzeszowie.

Gratulacje dla uczestniczek turnieju, gdyż każda z osobna jak i drużynowo reprezentowała nasza szkołę bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu rachunkowości.

Uczennice do konkursu przygotowywała mgr Paulina Czapczyńska.

Paulina Czapczyńska

Dodał: Adam Witek, Dyrektor ZST
Konkurs historyczny z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
Dodano: 2018-04-10     » Na górę

Regulamin konkursu historycznego

z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

1. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat okoliczności i skutków odrodzenia  państwa polskiego po okresie rozbiorów.

2. Tematyka konkursu jest powiązana z podstawą programową z zakresu nauczania historii oraz historii i społeczeństwa.

3. Organizatorami konkursu są nauczyciele historii mgr Grzegorz Włodyka i mgr Katarzyna Grosman.

3. Prawo do udziału w konkursie mają wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Technicznych
w Strzyżowie (Technikum i Szkoła Branżowa), którzy w terminie do 18 maja 2018  zgłoszą chęć udziału u  nauczyciela historii - mgr Grzegorza Włodyki.

4. Wszystkie osoby zgłaszające się do konkursu otrzymają od organizatorów stosowne materiały edukacyjne w wersji elektronicznej.

5. Udział w konkursie polega na przystąpieniu do rozwiązania testu składającego się z 30 zadań zamkniętych.

6. O zwycięstwie w konkursie decyduje ilość uzyskanych punktów. W przypadku równowagi punktowej kilku uczestników, o wyłonieniu zwycięzcy zadecyduje test dogrywkowy złożony z 5 zadań o wyższym stopniu trudności.

7. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody.

8. Konkurs zaplanowany jest na 6 czerwca 2018. O ostatecznym terminie i miejscu konkursu uczestnicy zostaną powiadomieni przez organizatora osobnym komunikatem.

9. Ogłoszenie wyników nastąpi do 7 dni od daty konkursu.

10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do odwołania konkursu lub zmiany jego terminu, bez podania przyczyn.

Dodał: Grzegorz Włodyka
Konkurs wiedzy ratowniczej
Dodano: 2018-04-10     » Na górę

Regulamin szkolnego konkursu wiedzy ratowniczej „Z ręką na sercu”

1. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy.

2. Tematyka konkursu jest powiązana z podstawą programową z zakresu nauczania edukacji dla bezpieczeństwa.

w Strzyżowie, którzy w terminie do 25 maja 2018  zgłoszą chęć udziału u organizatora konkursu, którym jest nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa - mgr Grzegorz Włodyka.

4. Wszystkie osoby zgłaszające się do konkursu otrzymają od organizatora stosowne materiały edukacyjne w wersji elektronicznej.

5. Udział w konkursie polega na przystąpieniu do rozwiązania testu składającego się z 60 zadań zamkniętych z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

6. O zwycięstwie w konkursie decyduje ilość uzyskanych punktów. W przypadku równowagi punktowej kilku uczestników, o wyłonieniu zwycięzcy zadecyduje test dogrywkowy złożony z 10 zadań o wyższym stopniu trudności (w tym zadań praktycznych przy użyciu fantomu
i ćwiczebnego zestawu AED).

7. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody

Dodał: Grzegorz Włodyka
Wyniki szkolnych eliminacji Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Dodano: 2018-03-29     » Na górę

W dniu 27 marca 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach szkolnych wzięło udział 9 uczniów reprezentujących Technikum i Branżową Szkołę I Stopnia.

W grupie klas Technikum:

1 miejsce zajęła Kinga Sułkowska z klasy 2TI,

2 miejsce zajął Kacper Dziok z klasy 3THF,

3 miejsce zajął Dawid Zbylut z klasy 1TPM.

W grupie klas Branżowej Szkoły I Stopnia:

1 miejsce zajął Jakub Ogorzałek z klasy 2m,

2 miejsce zajęła Kamila Wnęk z klasy 1fm,

3 miejsce zajęły ex aequo Gabriela Jurasz i Angelika Kawa z klasy 1fm.

Zwycięzcy z poszczególnych szkół, Kinga i Jakub będą reprezentować Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie w eliminacjach gminnych.  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów na dalszym etapie Konkursu.

Turniej na szczeblu gminnym zostanie przeprowadzony w dniu 14.04.2018 r. o godz. 10.00 w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowie ul. Daszyńskiego 2.

Organizator szkolnego etapu Konkursu
Krystyna Moskal

Dodał: Krystyna Moskal
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Dodano: 2018-03-09     » Na górę

SPRACHDOKTOR

Przypominamy, że Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych
w Strzyżowie w środę 14 marca 2018 r.
o godzinie 13:10 w sali A24

Dodał: Elżbieta Tomkowicz
Konkursy od 1 do 5 ( wszystkich: 213 )