Ogłoszenia - Szkolenie praktyczne

Ogłoszenia - Szkolenie praktyczne od 1 do 3 ( wszystkich: 3 )
Strony: [ 1 ]
Przewóz uczniow na trasie Strzyżów - CKP Dobrzechów
Dodano: 2018-10-04     » Na górę

Strzyżów-CKP Dobrzechów:
715 – Zielony Koszyk.
718 – Os. Łukasiewicza (Bloki w stronę Jasła).

CKP Dobrzechów-Strzyżów:
Poniedziałek: 1315; 1505
Wtorek: 1315; 1505
Środa: 1315
Czwartek:  1135; 1410; 1505
Piątek:  1315; 1410

Informujemy, ze przewóz uczniów jest bezpłatny.

Dodał: Jan Sopel
WYKAZ TERMINÓW KONTROLI ZESZYTÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU
Dodano: 2018-10-04     » Na górę

WYKAZ TERMINÓW KONTROLI ZESZYTÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH – z wpisaną oceną śródroczną.

W dniach od 17 do 21.12.2018 r. Dyrektor CKP prosi o dostarczenie  zeszytów do sekretariatu  ZST lub do sekretariatu CKP w celu wpisania pracownikom młodocianym oceny śródrocznej.

Zeszyt zajęć praktycznych powinien być wypełniony zapisanymi tematami zajęć praktycznych oraz wypełniony przez pracodawcę na  pierwszej stronie z wpisaną oceną śródroczną potwierdzoną podpisem i pieczęcią oraz wypełnione zaświadczenie  na przedostatniej stronie z wpisana oceną śródroczną.

Za brak dostarczania  uzupełnionego zeszytu w/w terminie (brak podstawy realizacji programu nauczania), uczeń/pracownik młodociany będzie  nieklasyfikowany na ocenę śródroczną.

Dodał: Jan Sopel
Terminy praktyk zawodowych w roku szkolnym 2018/2019
Dodano: 2012-07-10     » Na górę

Wykaz terminów praktyki zawodowej w roku szkolnym 2018/2019 dla poszczególnych klas technikum.

L.P.

Zawód

Ilość tygodni

Terminy praktyk

Semestr w którym odbywa się praktyka

1.

3 tygodnie

25.02-17.03.2019

Zaliczenie praktyk:

Uczeń zobowiązany jest do prowadzenia dzienniczka praktyk na bieżąco w zakładzie pracy oraz przedstawiania go w czasie kontroli, celem sprawdzenia merytorycznego i kompletnego  zapisu w dzienniczku. W dzienniczku należy zapisać sprawozdanie z wykonywanych czynności każdego dnia. Wykonywane czynności powinny być zgodne z programem praktyki zawodowej.Na ocenę końcową z praktyki zawodowej składają się:

- umiejętności ucznia oraz zaangażowanie w wykonywanie zadań praktykanta,
- postawy ucznia i obecność na praktyce;

- jakość prowadzenia dokumentacji - realizacji programu w dzienniczku praktyk.

Ocenę z praktyk wraz z uzasadnieniem oceny i opinię o praktykancie wpisuje do dzienniczka pracodawca lub osoba odpowiedzialna u pracodawcy za realizację programu nauczania praktyk zawodowych.

Uczeń, który w określonym terminie ( do 3 dni roboczych po skończeniu praktyk) nie odda kompletnego dzienniczka praktyk do kierownika szkolenia praktycznego  otrzymuje ocenę niedostateczną.

Dodał: Adam Witek, Dyrektor ZST
Ogłoszenia - Szkolenie praktyczne od 1 do 3 ( wszystkich: 3 )
Strony: [ 1 ]