Zastępstwa w dniu 2024-03-20 - 2024-03-22 |
Piotr Gnat / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
3 | 3 mw - Religia, Ab1 | Maria Mazur | doradztwo zawodowe |
4 | 4 TI - Religia, Ab1 | Katarzyna Petrycka-Wiater | język polski |
5 | 4 PMS - Religia, Ab2 | Katarzyna Petrycka-Wiater | język polski |
6 | 3 TIF - Religia, Ab1 | Anna Tęcza | język niemiecki |
7 | 2 m - Religia, Ab2 | Rafał Wilk | działalność gospodarcza |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
3 | As0p | Jolanta Butkiewicz | |
6 | As0p | Anna Tęcza | |
| | | |
Agnieszka Pająk / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
0 | 4 PMS(1) - Uczniowie przychodzą później | | uczniowie przychodzą na l.1 |
1 | 4 TRA(2) - Uczniowie przychodzą później | | uczniowie przychodzą na l.2 |
3 | 5 PMp - Język angielski rozszerzony, C12 | Ewa Birbach-Zandecka | język niemiecki |
5 | 5 HLp(2) - Język angielski, C12 | Barbara Pięciak | język angielski |
6 | 5 HLp(1) - Język angielski, C12 | Barbara Pięciak | język angielski |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
1 | C1p | Martyna Zagórska-Dziok | |
4 | Cp | Barbara Pięciak | |
| | | |
Dorota Saletnik / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
3 | 3 TRA(2) - Chemia, A4 | Joanna Kata | chemia |
4 | 5 EAp(2) - Chemia rozszerzona, C11 | Joanna Kata | chemia |
6 | 3 TRA(2) - Podstawy technik laboratoryjnych, C11 | Elżbieta Wójcik | matematyka |
7 | 1 TEA(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | | wycieczka |
8 | 4 TRA(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
5 | C1p | Elżbieta Wójcik | |
| | | |
Beata Skrzypek / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 1 TL - Biologia, B23 | Joanna Kata | chemia |
2 | 3 TL - Chemia, B23 | Katarzyna Szady-Sagan | język polski |
3 | 4 TFL - Biologia, B23 | Katarzyna Sztaba | matematyka |
4 | 2 TRA(1) - Chemia, B14 | Krzysztof Krupa | Programowanie obiektowe za ostatną lekcję |
5 | 2 TEI - Chemia, B23 | Katarzyna Hałas | biologia |
6 | 1 TIF - Biologia, B23 | Katarzyna Hałas | biologia |
7 | 3 TIF - Biologia, B23 | Katarzyna Hałas | biologia |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
4 | B2p | Katarzyna Hałas | |
| | | |
Patrycja Zych / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 1 TEA(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | | wycieczka |
2 | 5 EAp(2) - Uczniowie przychodzą później | | uczniowie przychodzą na l.4 |
3 | 5 EAp(2) - Uczniowie przychodzą później | | uczniowie przychodzą na l.4 |
4 | 1 PMS - Chemia, B22 | Agnieszka Najdecka | Matematyka |
5 | 1 TIF - Chemia, A21 | Piotr Tomkowicz | Matematyka |
7 | 2 TRA(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | | wycieczka |
8 | 1 TEA(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | | wycieczka |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
7 | C1p | Paulina Czapczyńska | |
| | | |
Dorota Żydzik / 2024-03-20 środa |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
6 | 1 TL - Pracownia przechowywania zapasów, A25 | Anna Giera | pracownia przechowywania zapasów |
7 | 4 TEH(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
8 | 4 TEH(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
| | | |
Joanna Krok-Rysz / 2024-03-21 czwartek |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
0 | 3 TIF(1) - Uczniowie przychodzą później | | uczniowie przychodzą na l.1 |
1 | 3 TRA(1) - Pracownia tworzenia aplikacji internetowych, B11 | Krzysztof Krupa | Pracownia tworzenia aplikacji internetowych |
2 | 4 TRA(1) - Pracownia zaawansowanych aplikacji web, B11 | Krzysztof Krupa | Programowanie obiektowe za ostatnią lekcję |
3 | 2 TRA(1) - Informatyka, B11 | Krzysztof Krupa | Informatyka |
5 | 4 TI - Pracownia tworzenia aplikacji internetowych, B11 | Grzegorz Kawa | pracownia baz danych za ostatnią lekcję |
6 | 4 TI - Pracownia tworzenia aplikacji internetowych, B11 | Ewa Worek | język polski |
7 | 2 TRA(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
8 | 2 TRA(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
| | | |
Agnieszka Najdecka / 2024-03-21 czwartek |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
2 | 1 TIF - Matematyka rozszerzona, A21 | Maria Mazur | doradztwo zawodowe |
3 | 3 TL - Okienko dla uczniów | | |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
1 | As1p | | |
| | | |
Dorota Żydzik / 2024-03-21 czwartek |
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 2 TEI(1) - Ekonomika, Ab1 | Ewelina Nagrodzka | język angielski za l.0 |
2 | 1 TL - Pracownia przechowywania zapasów, Ab2 | Paulina Czapczyńska | pracownia przechowywania zapasów |
3 | 2 TL - Pracownia przechowywania zapasów, Ab2 | Paulina Czapczyńska | pracownia przechowywania zapasów |
5 | 1 TEA(1) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
6 | 1 TL - Zabezpieczanie majątku, B22 | Anna Giera | Zabezpieczanie majątku |
7 | 3 THE(1) - Uczniowie zwolnieni do domu | | uczniowie zwolnieni do domu |
dyżury |
po lekcji | miejsce | zastępca | uwagi |
3 | As0p | | |