TECHNIKUM
|
Nr | Klasa | Zawód / profil | Wychowawca |
1. | 1TPMS | 311513 Technik pojazdów samochodowych 311504 Technik mechanik 311516 Technik spawalnictwa | Anna Tęcza |
2. | 1TIF | 351203 Technik informatyk 514105 Technik usług fryzjerskich | Joanna Kata |
3. | 1TEA | 331403 Technik ekonomista 311103 Technik analityk | Rafał Wilk |
4. | 1TR | 351406 Technik programista | Przemysław Bryda |
5. | 1TL | 333107 Technik logistyk | Paulina Czapczyńska |
6. | 2TEI | 331403 Technik ekonomista 351203 Technik informatyk | Ewa Worek |
7. | 2TRA | 351406 Technik programista 311103 Technik analityk | Piotr Tomkowicz |
8. | 2TPS | 311513 Technik pojazdów samochodowych 311516 Technik spawalnictwa | Katarzyna Hałas |
9. | 2TMF | 311504 Technik mechanik 514105 Technik usług fryzjerskich | Katarzyna Sztaba |
10. | 2TL | 333107 Technik logistyk | Krystyna Moskal |
11. | 3THE | 331403 Technik ekonomista 522305 Technik handlowiec | Dorota Saletnik |
12. | 3TIF | 351203 Technik informatyk 514105 Technik usług fryzjerskich | Grzegorz Tokarski |
13. | 3TL | 333107 Technik logistyk | Elżbieta Tomkowicz |
14. | 3TRA | 351406 Technik programista 311103 Technik analityk | Dagmara Żarek |
15. | 3TPS | 311513 Technik pojazdów samochodowych 311516 Technik spawalnictwa | Robert Kołodziejczyk |
16. | 4TI | 351203 Technik informatyk | Grzegorz Kawa |
17. | 4TRA | 351406 Technik programista 311103 Technik analityk | Krzysztof Krupa |
18. | 4TPMS | 311513 Technik pojazdów samochodowych 311504 Technik mechanik 311516 Technik spawalnictwa | Beata Skrzypek |
19. | 4TFL | 514105 Technik usług fryzjerskich 333107 Technik logistyk | Jolanta Butkiewicz |
20. | 4TEH | 331403 Technik ekonomista 522305 Technik handlowiec | Katarzyna Szady-Sagan |
21. | 5IFp | 351203 Technik informatyk 514105 Technik usług fryzjerskich | Katarzyna Grosman |
22. | 5Ip | 351203 Technik informatyk | Artur Kowalski |
23. | 5EAp | 331403 Technik ekonomista 311103 Technik analityk | Weronika Strzępek |
24. | 5PMp | 311513 Technik pojazdów samochodowych 311504 Technik mechanik | Elżbieta Wójcik |
25. | 5HLp | 522305 Technik handlowiec 333107 Technik logistyk | Anna Giera |
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
|
Nr | Klasa | Zawód / profil | Wychowawca |
1. | 1m | 723103 Mechanik pojazdów samochodowych | Kmieć Marzena |
2. | 1mf | 723103 Mechanik pojazdów samochodowych (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się w CKZ) 514101 Fryzjer (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się w szkole) | Najdecka Agnieszka |
3. | 1w | Oddział wielozawodowy (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i na kursach organizowanych poza szkołą): | Buczek-Warchoł Sylwia |
4. | 2m | 723103 Mechanik pojazdów samochodowych | Mariusz Wilczewski |
5. | 2f | 514101 Fryzjer (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się w szkole) pozostałe zawody (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i na kursach organizowanych poza szkołą) | Piotr Witkoś |
6. | 2w | Oddział wielozawodowy (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i na kursach organizowanych poza szkołą): 722307 Operator obrabiarek skrawających | Maciej Majewski |
7. | 3mw | 723103 Mechanik pojazdów samochodowych | Ewa Birbach-Zandecka |
8. | 3w | Oddział wielozawodowy (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i na kursach organizowanych poza szkołą): 514101 Fryzjer 712905 Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 522301 Sprzedawca 512001 Kucharz 752205 Stolarz 722307 Operator obrabiarek skrawających 741103 Elektryk 722204 Ślusarz | Grzegorz Włodyka |