ZESPÓŁ | Skład zespołu |
Zespół do przeprowadzenia diagnozy wstępnej w klasach pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia | - mgr E. Worek – przewodnicząca przygotowanie raportu)
- mgr B. Stohandel
- wychowawcy klas pierwszych
|
Zespół do przeprowadzenia analizy wyników egzaminów zewnętrznych: | - mgr P. Tomkowicz –przewodniczący (przygotowanie raportu)
- liderzy przedmiotów objętych egzaminem maturalnym, - liderzy grup przedmiotów objętych egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie, |
Zespół ds. śledzenia losów absolwentów: | - mgr A. Giera – koordynator
- mgr D. Żarek
- wychowawcy klas ( absolwentów)
|
Zespół d/s wychowawczych oraz pomocy psychologiczno – pedagogicznej. | - mgr M. Mazur - pedagog szkolny
- mgr K. Petrycka – Wiater
- mgr Beata Stohandel
- mgr Jolanta Ziemba
- mgr Patrycja Zych
- wychowawcy klas
|
Zespół do redagowania i modyfikacji koncepcji pracy szkoły. | - mgr G. Włodyka – przewodniczący
- mgr D. Żydzik
- przewodniczący zespołów przedmiotowych
|
Zespół ds. ewaluacji: | - mgr A. Tęcza – przewodniczący
- mgr B. Pięciak
- mgr A. Pająk
- mgr E. Wójcik
- mgr G. Żybura
|
Komisja rekrutacyjno -kwalifikacyjna: | - mgr K. Grosman – przewodnicząca
- mgr W. Strzępek
- mgr Ł. Wolan
- mgr M. Domaradzki
|
Zespół do modyfikacji Statutu szkoły i opracowania dokumentów szkolnych: | - mgr R. Wilk – przewodniczący
- mgr J. Butkiewicz
|
Zespół ds. promocji SZKOŁY | - mgr P. Czapczyńska - przewodnicząca
- mgr Anna Giera
- mgr P. Bryda
- mgr K. Grosman
|
Prowadzenie kroniki szkolnej | - mgr Ł. Wolan – opiekun samorządu uczniowskiego
- mgr K. Szady- Sagan
|
Zespół ds. promocji uczniów zdolnych i wyróżniających się w środowisku szkolnym i lokalnym. | - mgr B. Maciaszkiewicz – przewodnicząca
- mgr Z. Wasilewska
- mgr P. Bryda
- mgr Ł. Wolan - opiekun Samorządu Uczniowskiego
|
Zespół ds. pomocy stypendialnej | - mgr Anna Giera – koordynator
- mgr P. Czapczyńska
|
Komisja wnioskowa | - mgr K. Prasnal
- mgr K. Szady –Sagan
|
Zespół ds. organizacji imprez szkolnych: | - mgr K. Szady – Sagan – koordynator
- mgr J. Motyka – nauczyciel muzyki
- mgr G. Włodyka,
- mgr G. Tokarski,
- mgr K. Hałas
- mgr R. Kołodziejczyk
|
Zespół d/s projektów: | 1. mgr Z. Głowacka - przewodnicząca 2. mgr M. Kmieć 3. mgr A. Tęcza 4. mgr A. Giera 5. mgr A. Kowalski |
Zespół ds. organizacji Jubileuszu - | 1.mgr M. Mazur 2. mgr E. Worek 3. mgr G. Kawa 4.mgr J. Balicka 5.mgr Z. Głowacka 6.mgr K. Grosman 7.mgr Ł. Wolan 8.mgr G. Żybura |
Opiekun Samorządu Uczniowskiego: | mgr Łukasz Wolan |
Opiekun pocztów sztandarowych: | - mgr M. Majewski
- mgr G.Żybura
|
Opiekun sklepiku uczniowskiego: | mgr P. Czapczyńska |
Opiekun Szkolnej Agencji Kreatywnej: | mgr R. Wilk |
Lider WDN: | mgr D. Żydzik |